Jdi na obsah Jdi na menu
 


06.11.2007-Pozvolný začátek

Zítra nás čeká 1. kolo českého poháru s počítačem.Zkusíme hrát 3-4-3 s 2 IM + wingerem TM.Boj na ostří nože se očekává v sobotu proti Real HJ na domácím stadionu.Děkujeme Všem,kteří na nás po sestupu nezanevřeli a pořídili si permanentky i na VI. ligu.Věříme,že v sobotu dosáhne účast 25 000.

25.10.2007-Krach

Tak jsme se přece jen dočkali sestupu do pralesa!!Cíl je jasný-okamžitý návrat zpět do páté ligy.

16.09.2007-comeback jako hrom!

Vedení klubu zareagovalo na nepřesvědčivé výkony a vykoupilo ze smlouvy odchovance Andreje Pleskota.Rozhovor s navrátivším hráčem uvedeme za několik dní.

15.09.2007-pomalé potápění

Tak to je nářez!!!Šest zápasů bez výhry a přes 500 minut bez vstřeleného golu.''Pokusíme se zvednout a uhrát nějaké slušné výsledky,abychom alespoň tu baráž uhráli'' špitl po matném domácím výkonu trenér Mulders.

23.07.2007-nová sezona začíná

Jistě jste si všimli,že klubový web dostává nový kabát a je aktualizován.Spory ohledně webmastera jsou již zažehnány.V sobotním prvním ligovém zápase tým porazil přímého konkurenta v boji o záchranu DETKOVICE 3:2.''Kluci z toho zase udělali posledních 10 minut kovbojku.'' podělil se s námi o dojmy brankář Iorga.Druhá sezona bývá pro nováčky kritická,a tak naším cílem je uhrát šesté,barážové místo.

06.07.2007-shrnutí

Po dlouhé době si naši věrní fanoušci mohou přečíst něco nového na našich stránkách.Sezonu můžeme považovat za úspěšnou.Radost trochu kalí několik zkažených zápasů na konci sezony,nezbývá než odehrát barážové utkání.Vedení nyní zvažuje možnost,zda by nebylo lepší odehrát jednu sezonu v nižší soutěži a tým tak lépe připravit na urputné boje v V. lize.

02.06.2007-fc modrasek

Dnes naštěstí hrajeme proti computeru,takže necháme odpočívat klíčové hráče záložní řady.''Po sérii neúspěšných výsledků si snad spravíme chuť a uděláme rázný krok k záchraně v páté lize.''řekl brankář Soren Albrechtsen.

Ostuda zažehnána!!!Už už to vypadalo na kardinální ostudu,ale nejlepší střelec ligy Heiko Wagnes pochopil,že to tak nemůže nechat a vstřelil vítězný gól.

30.05.2007-GBook 2 Cup

Konečně jsme uhráli první cenný bod na hřišti FK Vizovice.Situace je ale po minulé vysoké domácí porážce nadále špatná.Postup je téměř utopií,ale pokusíme se zvrátit nepřízeň osudu :D:D

27.05.2007-Rekonstrukce stadionu

I přes nestabilní finanční situaci byl rozšířen náš domovský stánek na současných 26 900 diváků.''Fanoušci jsou maximálně spokojeni.Hodláme ještě odstranit tartanovou dráhu okolo hřiště.''řekl Vilda Dráteník.

05.05.2007-Aktualizace proběhne později

Omlouváme se Všem návštěvníkům tohoto webu za zastaralé informace.Klub už delší dobu neposílá plat našemu webmasterovi.Doufáme však,že se tento nepříjemný stav zanedlouho změní.

14.04.2007-Snadné vítězství

Dnes jsme dokráčeli k snadnému kontumačnímu vítězství 5:0.Nyní už je jasné,že skončíme nejhůře šestí.''Možná to bude znít divně,ale připravujeme se na barážový zápas,protože soupeři v lize ční nad námi o třídu.Navíc jedna vlaštovka jaro nedělá.''podotkl trenér Sjoerd Mulders.

10.04.2007-GBook2 Cup!

Ano,je to tady přátelé!Účastníme se 6. ročníku tohoto slavného poháru,který startuje předkoly již 2. května.Máme se tedy na co těšit.

10.04.2007-Všechno jednou končí ... a zase začíná

Vyjádření trenéra Sjoerda Mulderse :''Tak nejdříve řeč čísel,kluci prohráli po 21 zápasech,což činí období dlouhé přesně 6 měsíců.Jednalo se o nejtěžší porážku od 24. června 2006.Když jsem po večerech studoval tým Bukovan,byl jsem opravdu bezmocný,s tímto týmem se ještě dlouho měřit nebudeme.Nedalo se předpokládat,že se soupeři před námi budou klanět jako to bylo v VI. lize :D:D .Pevně věřím,že je v našich silách tu baráž ukopat,pak už se může stát cokoliv.''

03.04.2007-Kolaps

Druhé kolo poháru je pro nás prokleté.Je pravda,že jsme soupeře trochu podcenili.Teď se musíme připravit na víkendový zápas.

01.04.2007-Fantazie!!

Tak to je paráda,co náš tým předvedl ve včerejším utkání.Všichni hráli na hranici sebeobětování.Trenér byl šokován bodovým ziskem,předpokládalo se,že jasně prohrajeme a najednou jsou z toho body.Baráž je tak zase o krůček blíž.

29.03.2007-Povinnost splněna

Vítězství se nerodilo lehce,ale nakonec jsme soupeře přehráli.V dalším kole hrajeme na půdě týmu studentici z velkomesta hrajícího VI. ligu

28.03.2007- Pohár

Opět startuje Český pohár a vedení doufá,že minimálně třetí kolo uhrajeme.Do cesty se nám tentokrát postaví soupeř ze VII. ligy.

28.03.200714:153.FC MILAN-JFC 1:3

24.03.2007-Předstartovní horečka

Od nové sezony se mnohé změní.Klub konečně zakoupil vyhovující dresy.diváci už nebudou chodit na stadion Rennegara IV.A v neposlední řadě byla uvolněna menší finanční částka na přestupy starších borců.

16.03.2007-Preview

Tak jsme dnes prodali Ghulia,který se nám docela dost neosvědčil.Jak už bývá zvykem v tomto klubu,zase jsme na něm prodělali :D Ale pokladník je spokojen,páč máme po delší době opět plnou kasu.zatím nemáme kvalitní tým,a tak prodáme či vyhodíme cca 5-6 hráčů,tzn. že následující ročník absolvujeme s 15-16 hráči,je to hold velký risk pokud se někdo zraní.

08.03.2007-Chybička trenéra.Rozhovor s kapitánem.

''To jsem ale starej popleta'' sypal si popel na hlavu kouč Mulders.Bombera Heiko Wagnese místo odpočinku nasadil do utkání,ale ne na post útočníka ale do obrany.Všechno zlé je nakonec k něčemu dobré.Heiko svými dvěma zásahy rozhodl utkání.Čtěte také rozhovor s Mihaiem Munteanem zde.

06.03.2007-Pivní skauti vs. Jihočeský FC Písek

Dnes ráno vedení klubu rozhodlo,že vypraví bezplatně cca 20 autobusů pro věrné fanoušky na zápas do Ústeckého kraje!!Mezi fanoušky samozřejmě zavládla spokojenost.Očekává se,že by na soupeřův stadion mohlo dorazit okolo 1 500 našich příznivců.''Jsem nasraný,že běžnej lupen na stání stojí 250 ,-'' řekl zedník Franta Příplata,který si samozřejmě bere dovolenou.Trenér Sjoerd Mulders nechá některé klíčové opory odpočívat.''Možná nastoupíme v novém rozestavení.'' ''Stejně je roznesem s takovou diváckou podporou.Bude to náš 12. hráč''dmul se pýchou kapitán Mihai Munteanu.Tak neváhejte a přij(e)ďte.Pojďme do V. ligy spolu.GO FANS.COME TOGETHER!!!

05.03.2007-Menší rekapitulace a nákupy

Wow!Podařilo se nám přehrát Spartu Krásno 3:1 a díky klopýtnutí pivních skautů už vedeme ligu o 10 bodů.Troufám si tvrdit,že by nám přímý postup neměl uniknout,proto jsme také opět posílili středové a defenzivní řady,páč je velmi pravděpodobné,že budeme hrát ve vyšší soutěži druhé housle.

26.02.2007-Nákup

Dnes ráno jsme pověřili skauty našeho týmu,aby našli nějakého slušného hráče,který by zapadal do krátkodobé koncepce vybudovat tým pro silnější ligu.A ejhle!Podařilo se jim přivést belgického špílmachra Ghulia Vereeckea.Jedná se o zatím nejdražší nákup v dějinách klubu,a tak jsou samozřejmě všichni zvědaví,jak se ''Chuli''(tuhle přezdívku mu dal útočník Silviu) představí na travnatých pažitech.

02.02.2007-Faux pas

Ve středu jsme odehráli zajímavý zápas,který se započítává do CZ-SK poháru.S novým rozestavením 3-4-3 jsme očekávali útočnou smršť,místo toho nám soupeř nasypal 4 (amigovy) banány:D:D.I přes vysokou porážku někteří borci zahráli docela slušné ratingy.''Pochválím především V. Kumara,který na svých 17 let zahrál opravdu dobře a je velkou nadějí do budoucna.Nyní už je Všem jasné,že postup ze skupiny se rovná utopii,alespoň se můžeme soustředit na ligu'' řekl serveru trenér Mulders.

21.01.2007-Odchod křídelního hráče

Dnes došlo k prodeji W. G. Fogy,který již delší dobu nehrál podle předsezónních představ.Překvapivě ho koupil až VII. ligový český tým.Trenér Mulders však řekl:''Pro případné zájemce,kteří mají zájem o naše další hráče,hlasitě říkám,že se výprodej nekoná.''Utnul tak spekulace o přestupech tahounů mužstva.

20.01.2007-Vyjádření trenéra k CZ -SK poháru

Včera proběhlo rozlosování VI. ročníku prestižního poháru (turnaje),kterého se zúčastní české celky z V. a VI. lig a z IV. a V. slovenských lig.''Pokud mohu hodnotit,dostali jsme velmi složitou skupinu,nebojím se říci skupinu smrti.Nemyslím si,že losování proběhlo podle pravidel.Určitě v tom byly nějaké machinace.Tento los se moc hodí slovenským klubům,ale nesložíme zbraně a určitě se o postup porveme na hřišti.Nebýt naší stížnosti,tak budeme hrát snad všechny 3 zápasy venku,to bychom si ekonomicky nepomohli'' dštil síru trenér Mulders.

Hvězda týmu Heiko Wagnes byl z losu zklamaný.''Společně s klukama jsme losování sledovali u pivka v klubovně.Pár názorů zde a skladba skupiny zde

20.01.2007-Po dlouhé době....

..opět hlášení.Omlouváme se Všem netrpělivým fanouškům.Za ty 3 měsíce se stala spousta kladných i záporných věcí,ke kterým se už nebudeme vracet.Nyní začíná nová éra klubu.

05.10.2006-Změna strategie

Už delší dobu jsme neměli ucelený ''B'' tým,který pravidelně nasazujeme do přátel. zápasů,a proto jsme se rozhodli,že budeme nakupovat nadějné mladé hráče,kteří budou hrát ve středečních zápasech.V budoucnosti by mohli tvořit osu prvního mužstva a nebo by se mohli velmi,velmi výhodně střeli za nehoráznou cenu:D Staré hráče,kteří se nemohou dostat do ''áčka'' jednodušše vyházíme.

04.10.2006-Krizová situace

Ještě dnes večer zasedlo představenstvo klubu ohledně řešení nouzové situace v řadách ofenzivních.Nakonec jsme pořídili za pakatel (rozuměj 40 000,-) zkušeného borce Ferdinanda Zeidnera,který k nám přišel pouze na několikazápasové hostování.Věříme,že se mu tu bude těch pár týdnů líbit a že se střelecky chytne hned o víkendu.

02.10.2006-Hodnocení podzimu

Vedení klubu je spokojeno,získali jsme 18 bodů,což je krásný výsledek.Doufáme,že jaro bude podobné.Bude to ještě velmi tuhý boj.Zvlášť pivní skauti,FC-ZHULOV a FC SOBČICE považujeme za silné manšafty.

02.10.2006-Benefice

Dne 4.10. dojde v přátelském zápase proti FC Tuberics k rozloučení s několika hráči,kteří odvedli kus práce pro tým MBU a vedení s nimi nepočítá do budoucnosti,nemají dlouhodobou perspektivu prosadit se do ''A'' mužstva.Jedná se konkrétně o O.Noska,J.Šaška,M.Krúdyho,T.Hudáka,R.Stříteského,R.Párala a zřejmě i K. Lutigera.

01.10.2006-Utrpěli jsme vítězství

''Včera jsme vyhráli nad týmem Argentina B 1:0,bylo to nezasloužené vítězství,protože soupeř hrál moc dobře,typické remizové utkání.Hráli jsme dost defenzivně.Soupeř odešel zklamán,ani se jim nedivím,rozhodčí udělal několik hrubých chyb.''řekl trenér Jorge Valverde.

27.09.2006-Vítězství v Belgii

Dnes jsme zvítězili v přátelském utkání vysoko 5:0 a náš útočník Maciek Majczyk se zaskvěl 4 góly.''Je to důrazné varování pro všechny soupeře''dmul se pýchou polský borec.Radost nám zkazila ''pouze'' zranění našich klíčových hráčů.

25.09.2006-Kauf

''Asi jsme vyprázdnili kasu'',řekl finanční ředitel Kamil Pupečník,poté co musel vysypat něco přes 3 000 000 Kč za Fryderyka.Doufáme,že nám bude velkým přínosem do budoucna,je to mladý kluk.

23.09.2006-Opět vítězství

Dnes jsme i s ''B'' týmem porazili mužstvo Moravské Ostravy.''Věděli jsme,že manšaft je delší dobu bez manažera a tak jsme trochu zariskovali.Kdybychom prohráli,tak už bych manažerem asi nebyl.Vítězství bylo přesvědčivé (o 4 branky),v naší nejlepší sestavě bychom je museli roznést na kopytech,mohli jsme nahnat skóre,ale neudělali jsme to.Přesto mnoho hráčů dokázalo,že si ligové zápasy hrát zaslouží.''řekl reportérovi trenér Jorge Valverde.

04.09.2006-Zprovozněn nový web

Není k tomu potřeba komentář.

04.09.2006-Prodeje

Dnes jsme prodali Artura Ramalha se ziskem cca - 1 800 000.To byl opravdu pěkný nákup:D

31.08.2006-Prohlášení tiskového mluvčího

''Jsme moc spokojeni s výsledkem ve Zhulově,jistě nám to dodá sebevědomí do dalších zápasů''Po nezdaru v prvním kole jsme si chtěli napravit své chuťové buňky.Slušně jsme doplnili své řady a nyní budeme pokračovat ve výstavbě tréninkového centra.Nesmíme usnout na vavřínech.''

29.08.2006-Rozhovor

Rozhovor s naší dlouholetou oporou X.N. de la Cruzem najdete zde

23.08.2006-Konec v poháru

Ano,je to tak přátelé,tým Dubiny byl přece jenom velkým oříškem,no nic,musíme uspět v lize.''Červená karta pro našeho tahouna to jenom dokazuje'' řekl reportérovi trenér Jorge Valverde.

23.08.200614:00FC Dubina-MBU 5:0

17.08.2006-30.08.2006-Posilování teamu

Našemu vedení se povedlo několik opravdu výborných přestupů.''Potřebovali jsme hlavně vylepšit defenzivní složku hry'' řekl člen představenstva klubu.

16.08.2006-Startujeme v poháru

Dnes startujeme v poháru,doufáme,že to bude dobrá příprava na sezonu a že postoupíme

16.08.200614:00FC Severní Morava 0:4

01.06.2006-Začíná nová éra v dějinách klubu

28.05.2006-Po dlouhé odmlce....

Po nevydařeném začátku se nám nyní podařilo 4x za sebou vyhrát a začínáme opět atakovat postupové příčky,neděláme se velké iluze,ale byli bychom rádi,kdybychom z následujícího čtyřbloku těžkých zápasů vytěžili 7-9 bodů.

19.04.2006-Pohár!!

Dne 26. dubna nás čeká oficiálně první pohárový zápas v novodobých dějinách klubu MBU.Koná se na domácí půdě,tak doufáme,že nezklamete a přijdete v hojném počtu.

26.04.200614:00MBU-Moravian Assassins 1:2

15.04.2006-Jak to bude vypadat nyní?

Sobota 08.04.2006

* poslední ligový zápas

* vyplacení bonusů za nejlepšího ligového střelce

Středa 12.04.2006

* přátelské zápasy (ČR)

Sobota 15.04.2006

* kvalifikační zápasy (baráž)

* odměny za umístění v lize

*bonusy za postup

* roční poplatky od fanoušků (1200 Kč za fanouška)

* 10% nárůst fanoušků v případě postupu

* 10% pokles fanoušků v případě sestupu

* objeví sa medaile (jen fanouškům Hattricku)

* měly by se objevit nové ligové tabuľky

Středa 19.04.2006

* přátelské zápasy (ČR)

* losování 1. kola poháru (ČR) Sobota 22.04.2006

* hodnota team spirit (nálady v týmu), confidence (sebedůvěry), fan club (fanklubu) a sponsors (sponzorů) se nastaví na základní hodnotu (reset)

* žádné zápasy

* poprvé v nové sezóně je šance vytáhnout novou 17letou hvězdu (přibližně od 14:30 hod.)

Pondělí 24.04.2006

* narozeniny všech hráčů na Hattricku, každý hráč zestárne o rok (kromě těch, kteří byli vytáhnutí v sobotu 22.04. a později)

* nové platy hráčů

* všechny žluté a červené karty se vymažou

* objeví se ligové zápasy pro další sezónu Středa 26.04.2006

* 1. kolo poháru (ČR)

Sobota 29.04.2006

* 1. ligové kolo

07.04.2006-Rozporuplné pocity

Přímý souboj o druhé místo nám perfektně vyšel i přes to,že jsme zhruba 25 minut hráli oslabeni o 1 hráče,který se nechal nepochopitelně vyloučit.V tomto čase jsme dokázali vstřelit ještě 2 goly a vyhráli jsme 1:6.Bohužel spoustu našich hráčů se nechalo vykartovat.

05.04.2006-Přátelák

Dnes hrajeme přátelské utkání v pozměněném herním systému.Doufáme,že to dobře dopadne.

04.04.2006-Nové logo!

Toto provizorium můžete spatřit hned na úvodní straně:-)Samozřejmě tam dlouho nevydrží.

02.04.2006-Zápas roku!!!

Poslední zápas sezony hrajeme na půdě třetího FC Doney Clubu,musíme uhrát minimálně toho boda.''Situaci nesmíme podcenit,našemu soupeři se očividně nedaří a tak doufáme,že to bude nadále pokračovat.''řekl nám kapitán mužstva Rudolf Stříteský.

01.04.2006-Útok na druhé místo vyšel!

Dnes jsme porazili celek dutaci a poprvé jsme se vyhoupli na druhé místo tabulky.''Měli jsme obavy,jak se kluci vypořádají s prohrou,kterou utrpěli minulý týden ve Zhulově.''svěřil se trenér MBU Jorge Valverde.Po 20.minutách jsme prohrávali 0:2 a vypadalo to s námi velmi špatně,ale pak zaúřadoval trenérův řev a my jsme začali hrát opět svou hru.''Musíme hlavně poděkovat našim divákům,kterých přišlo opravdu mnoho''vzkázal do svých řad lámanou češtinou Xavier Naranjo De La Cruz.